Ty też jesteś piękna ! - akcja Narodove Piękno z marką Dove - weź udział, zgarnij nagrody i poczuj się piękna na co dzień !

Cześć dziewczyny.

Naprawdę rzadko biorę udział w akcjach promocyjnych - zazwyczaj ich przesłania i idee mnie nie przekonują więc nie zwracam szczególnej uwagi na takie wydarzenia - wyjątkiem są takie, o których będzie dzisiaj mowa - wydarzenia, które oprócz zabawy niosą ze sobą przesłanie w kierunku wszystkich kobiet i zachęcają do czegoś dobrego. 

Tak drogie Panie, czas zrobić coś dla siebie. W całym tym codziennym życiu, pełnym obowiązków i problemów wiele z nas zatraca się w monotonii zapominając w tym wszystkim o sobie. Oczywiście piękno to pojęcie względne - może być rozumiane na wiele sposobów . Dla innych piękno człowieka jest odzwierciedleniem charakteru, dla innych to nienaganna figura i piękna twarz. Zatrważające jest jednak to, że aż 94 % kobiet w Polsce wcale nie uważa, że są piękne.

 I właśnie dlatego marka Dove przygotowała akcję, której celem jest zmiana myślenia kobiet - zachęcenie do podniesienia świadomości własnego piękna i wartości, wiary w siebie i poczucia bycia wyjątkową !

Akcja Narodove Piękno ruszyła w poniedziałek i potrwa dwa tygodnie. Na stronie marki znajdziecie wszelkie niezbędne informacje odnośnie wydarzenia.


Oficjalną przedstawicielką akcji jest znana Nam wszystkim fantastyczna Dorota Wellman - która otwarcie przyznaje " TAK, JESTEM PIĘKNA" - i właśnie to jest wspaniałe, bo udowadnia, że nie trzeba być modelką z pierwszych stron gazet by móc uwierzyć i poczuć się dobrze we własnym ciele. Akcja ma przekonać kobiety, że mimo faktu, iż każda z Nas jest całkowicie inna - czy gruba, czy chuda, czy jest blondynką czy brunetką, matką pięciorga dzieci czy wysoko postawioną businesswomen - to każda bez wyjątku ma w sobie coś co czyni ją piękną !


Przy okazji wydarzenia macie szansę na wzięcie udziału w konkursie. Każda z Nas może zaprojektować własną koszulkę z osobistym hasłem. Wystarczy jedynie dokończyć zdanie " Jestem piękna bo .... " w kreatywny sposób i dać sobie szansę na wygranie jednej ze 100 wyjątkowych koszulek. Ja sama chętnie wzięłam udział w konkursie i po cichu liczę, że mi się uda :)
Na stronie możecie na bieżąco śledzić akcję konkursową i sprawdzić jakie powody mają inne Polki do bycia pięknymi !


Drogie Czytelniczki, jeśli znajdziecie w sobie choć jeden powód ( a jestem o tym przekonana ! ) do określenia się jako piękne - to mocno zachęcam Was do udziału w akcji. Każda z Nas jest wyjątkowa na swój własny sposób - i czas by przestać bać się mówić o tym głośno.


Polko, jesteś piękna ! Uwierz w to !


6 komentarzy:

 1. Fajna taka akcja :)

  Kochana mam prośbę... Czy mogłabyś poklikać u mnie w linki w najnowszym poście z Dresslink ?
  Byłabym ogromnie wdzięczna ! :) Z góry dziękuję ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna akcja, oby więcej takich:) Ja należę do tych 94%, które się sobie nie podobają, więc jak już odkryje w sobie piękno to spróbuję swoich sił :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna akcja :) Uważam, że piękna kobieta to zadbana kobieta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę świetna akcja!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie mam problemu z powiedzeniem, że jestem piękna i atrakcyjna. Może i mam trądzik i 5 kg za dużo, ale przecież jestem i tak piękna:))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

Copyright © Hushaaabye