Kilka słów o blogu.

Jeżeli tu jesteś - to znaczy, że treść mojego bloga do Ciebie przemawia i budzi Twoją ciekawość - to właśnie mój nadrzędny cel. Twoja uwaga...
Jeżeli tu jesteś - to znaczy, że treść mojego bloga do Ciebie przemawia i budzi Twoją ciekawość - to właśnie mój nadrzędny cel. Twoja uwaga i Twoje zainteresowanie.

Blog powstał 3 lata temu - z amatorskiego i hobbystycznego podejścia do kosmetyków a w konsekwencji przerodził się w pasję i chęć maksymalnego poszerzania swojej wiedzy oraz doświadczenia w szeroko pojętej dziedzinie urody, pielęgnacji i kosmetologii oraz nieustającego poszukiwania idealnego sposobu na piękno. Dziś jest dla mnie owocem długotrwałej pracy - w którą wkładam maksimum zaangażowania i zdobytego przez te lata doświadczenia.

Moja praca skupia się przede wszystkim na wnikliwej i dogłębnej analizie produktów - zarówno pielęgnacyjnych jak i tej z kategorii makijażu - staram się w możliwie jak najbardziej szczegółowy sposób podejść do produktu  by móc rzetelnie i szczerze przedstawić go swoim czytelnikom. Moim celem jest rozwiewanie wszelkich wątpliwości oraz wpłynięcie na decyzję o zakupie bądź rezygnacji z danego produktu. 

Oprócz opinii o produktach znajdziesz tu też co miesięczne zestawienia kosmetyków, które wyjątkowo dobrze spisały się w danym okresie oraz takich, których według mnie należy unikać. Regularnie co miesiąc staram się także w krótkich opisach - pokazać wszystko to co udało mi się zużyć i jak aktualnie wygląda proces mojej pielęgnacji. 
Jestem kopalnią pomysłów - stąd nieograniczenie treści. Staram się by pojawiające się posty były przejrzyste i schludne - ale także nieustannie budziły Waszą ciekawość - stąd też pomysł na ciągły rozwój i nowe tematy.

Jeżeli masz jakieś sugestie dotyczące treści, czegoś Ci brakuje lub masz pomysł na nową tematykę - zachęcam do kontaktu.
Copyright © Hushaaabye