Powrót na bloga + wyniki rozdania z marką Vita Liberata.

Hej dziewczyny.

Mogłabym właściwie zacząć od tłumaczenia i przeprosin - po raz kolejny musiałam na kilka tygodni wyłączyć się z blogosfery, niestety z przyczyn ode mnie niezależnych. Zawsze jest tak, że problemy życia osobistego powodują moją stagnację tutaj - staram się z tym walczyć i mam nadzieję, że następnym razem uda mi się właściwie rozdzielić swoje obowiązki. Niemniej jednak za ten długi okres milczenia i opóźnienie w ogłoszeniu wyników serdecznie Was przepraszam.

Tymczasem nie przedłużając już zbędną gadaniną zapraszam Was na wyniki konkursu organizowanego wraz marką Vita Liberata, w którym do wygrania był ekskluzywny zestaw o wartości 200 zł.


Troszeczkę zajęło mi przeanalizowanie Waszych zgłoszeń - oczywiście tak jak to zwykle bywa nie wszyscy spełnili wszystkie niezbędne warunki by wziąć udział. Niemniej jednak spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych zgłoszeń wygrywa ...


Scarlet23 - serdecznie gratuluję !
W tej chwili piszę do Ciebie wiadomość i czekam na odpowiedź. 

Wszystkim biorącym udział w zabawie bardzo dziękuję, a marce Vita Liberata za możliwość organizacji konkursu.


Już jutro zapraszam Was na recenzję kolejnego produktu marki - tym razem bliżej przyjrzymy się produktowi samoopalającemu do twarzy, który zasługuje na miano ulubieńca.
Do przeczytania jutro.
Miłego dnia :)


14 komentarzy:

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

Copyright © Hushaaabye