Zaproszenie na ogólnopolskie spotkanie blogerek " My blog my passion " - dobra zabawa, integracja i pomoc dla chorej Emilki !

Cześć Kochane.

Natłok codziennych wydarzeń sprawia, że co raz trudniej udaje mi się znaleźć czas by na spokojnie usiąść przed laptopem, niestety bycie mamą półrocznego smyka absorbuje mnie na tyle, że kompletnie nie mogę znaleźć chwili dla siebie - dlatego w przerwie pomiędzy karmieniem a usypianiem zapraszam Was na post informacyjny - który dla mnie i dla Marty z bloga Zakręcony Świat Marty  jest niezwykle ważny.

Jakiś czas temu wspaniała Marta wpadła na pomysł zorganizowania ogólnopolskiego spotkania blogerek - a jako, że mam już doświadczenie w organizacji takich eventów postanowiłam pomóc i włączyć się do akcji. Tym bardziej, że będzie mu przyświecał wspaniały, charytatywny cel - oprócz spotkania samego w sobie chcemy włączyć się w pomoc dla chorej na serduszko maleńkiej Emilki.

Na początek może kilka informacji odnośnie samego spotkania.


Mogilno to rodzinne miasto Marty - stąd też pomysł na organizację spotkania właśnie w tym miejscu. Mogilno znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, ale mamy nadzieję, że na udział skuszą się także osoby spoza tego regionu. Zależy nam by informacja odnośnie organizowanego eventu dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, więc jeśli ktokolwiek z Was chciałby udostępnić tę informację u siebie byłybyśmy niezmiernie wdzięczne.

Wszelkie informacje odnośnie aktualnych działań w związku ze spotkaniem umieszczane są na specjalnym fan page'u stworzonego specjalnie na potrzeby spotkania.
Zapraszam Was do polubienia i udostępniania TUTAJ


A teraz najważniejsza kwestia.
Na zdjęciach widzicie małą wojowniczkę, dziewczynkę, która skradła nasze serca swoją walką i siłą. Emilka to dziewczynka, która zmaga się z ciężką chorobą serduszka, a jej rodzice nie są w stanie pokryć kosztów niezbędnej operacji, dlatego wspólnie z Martą chciałybyśmy przy okazji naszego spotkania zorganizować możliwie jak największą pomoc dla tej Kruszynki.

Wszelkie informacje odnośnie historii Emilki znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli wśród Was są osoby, które zechciałyby pomóc nam we wsparciu dla dziewczynki bardzo proszę o kontakt. Wszelka pomoc jest mile widziana - możecie po prostu wziąć udział w naszym spotkaniu, lub przekazać jakiś przedmiot na licytację, która odbędzie się w trakcie spotkania ( wiem, że wśród Was jest mnóstwo osób o dobrym sercu ).


Zapisy na spotkanie ruszą na początku maja. Już teraz zachęcam Was do śledzenia naszej strony na facebooku i włączania się w pomoc. Razem możemy więcej !


9 komentarzy:

 1. Chętnie wziełabym udział, szkoda że za daleko ode mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie odległość bardzo dużo więc w spotkaniu udziału wziąć nie mogę . Jednak podoba mi się pomysł ,bardzo dobrze że jest to spotkanie z tak ważnym celem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cel jest szczytny. Mam nadzieję, że uda się zebrać jak najwięcej pieniążków dla Emilki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cel jest szczytny. Powodzenia w zbieraniu pieniążków i bawcie się dobrze na spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł oby takich jak najwięcej

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały pomysł, szkoda, że mam tak daleko :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

Copyright © Hushaaabye