Nowy konkurs z marką Dove " Wybierz drogę do piękna " - codzienna szansa na wspaniałe nagrody.

Hej dziewczyny.

Wpadłam do Was jeszcze dzisiaj z krótką informacją na temat nowej kampanii marki Dove, w której do zgarnięcia jest mnóstwo wspaniałych nagród. Wiecie pewnie doskonale, że marka całkiem niedawno wprowadziła na rynek całkiem nową, wzbogaconą linię do pielęgnacji włosów - i właśnie, z tymi produktami wiąże się wspomniany konkurs. Jako, że zasady wzięcia udziału są banalnie proste - myślę, że warto dać sobie szansę na wygraną.
Zasady wzięcia udziału w konkursie są naprawdę proste - wystarczy, że kupicie produkty marki Dove z serii Hair Therapy za kwotę min. 15 zł, zachowacie paragon po czym zarejestrujcie go przez specjalną aplikację dostępną na facebooku lub wyślecie SMS o treści DOVE.nr paragonu na numer70908. Konkurs trwa od 3 sierpnia i będzie trwał przez kolejne 42 dni .

A nagrody są naprawdę wspaniałe. Codziennie przez wspomniane 42 dni - jedna osoba wygrywa aż 500 zł, raz w tygodniu 2000 zł, natomiast nagrodą główną konkursu jest przepiękny samochód marki Alfa Romeo Giulietta. 

Przyznajcie same - zasady są bardzo proste, a nagrody wyjątkowo atrakcyjne. Ja swój paragon już zarejestrowałam i czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji - możecie za mnie trzymać kciuki :) A z tego miejsca gorąco zachęcam Was do udziału - dajcie znać czy dacie się skusić i za kogo również mam trzymać kciuki :)

Buziaki.

3 komentarze:

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

Copyright © Hushaaabye