Wyniki konkursu z marką Dermedic.

Cześć Kochani.

Wpadam do Was dosłownie na chwilkę - dziś jest ten dzień, w którym nie mam ani czasu ani siły na cokolwiek - ale jestem Wam winna wyniki konkursu organizowanego we współpracy z marką Dermedic - i nie będę trzymać Was dłużej w niepewności. Do wygrania był zestaw kosmetyków z serii silnie nawilżającej - składającego się z żelu-kemu oraz płynu micelarnego - a o wygranej zdecydowała najlepsza odpowiedź na pytanie : Mój największy urodowy grzech to. Wasze odpowiedzi wywołały u mnie dużo emocji : od przerażenia po ogromne rozbawienie - i chętnie przyznałabym kilka nagród, ale zasady są zasadami i w końcu zdecydowałam, że moją zwyciężczynią jest...


IRIS

Kochana tak mocno przeraziłaś mnie swoją odpowiedzią, że czuję się w obowiązku pomóc Ci w regeneracji i nawilżeniu Twojej zmaltretowanej skóry :) Mam nadzieję, że zestaw kosmetyków Dermedic przywróci Twojej skórze ukojenie i odpowiedni poziom nawilżenia, a Ty sama tu przed wszystkimi obiecasz mi poprawę :)


Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych - już niebawem będę miała dla Was coś fantastycznego :)

Tymczasem życzę Wam udanego dnia - na pewno lepszego niż mój.

Buziaki !

14 komentarzy:

 1. gratuluje, choć skóra mnie boli na sama myśl o takim grzechu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Straszna jest ta odpowiedź, auuu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, odpowiedź jest dość drastyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo, krem na pewno zostanie dobrze użyty :) Kiedy tak czytam moją odpowiedź, zdaję sobie sprawę jak drastycznie brzmi. Naprawdę muszę nauczyć się delikatności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) Ja to jak zwykle w końcu zapomniałam się zgłosić :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

Copyright © Hushaaabye