Świąteczne życzenia dla Was ! :)

Cześć Kochani !

Nadszedł wreszcie tak długo oczekiwany przez Nas wszystkie czas Bożego Narodzenia więc z tej okazji postanowiłam napisać do Was kilka osobistych słów.

Wiem, że niektóre z Was już są zabiegane i strasznie zajęte świątecznym szaleństwem, ale w szczególności Wam chciałabym życzyć by ten czas zwrócił Wam potrojoną siłą dobro jakie wkładacie w przygotowanie świąt. Oby każdy docenił Wasze starania a Wy moje drogie Panie Domu byście znalazły odrobinę czasu dla siebie i swojego ducha. Byście w ogromie swoich obowiązków nie zapomniały o tych wszystkich maleńkich cieszących Was rzeczach, które składają się na jedną wielką całość - i by ta wypełniła Wasze serca w całości.


Dla Waszych najmniejszych pociech ogromny całus od Cioci Justyny i życzenia mocy prezentów , tych wymarzonych i najbardziej wyczekiwanych, ale także ciepła rodzinnego domu, zapachu choinki ... i na przyszłość pięknych wspomnień z tego okresu.

Wszystkim szczęściarom, które mają bliskich obok siebie życzę maksymalnego wykorzystania tego czasu.Doceniajcie i celebrujcie każdą chwilę, by nie musieć tak jak ja z daleka tęsknić za ukochaną rodziną. Życzę Wam by ciepło rodzinnych świąt otuliło Was na nadchodzący rok a tradycje zostały w Waszych sercach na zawsze.
I oczywiście dla Waszych rodzin najszczersze życzenia pogody ducha, zapomnienia o problemach, dużo uśmiechu i radości ... tak by te dni zostały w Waszej pamięci za jedne z najpiękniejszych chwil w życiu.

I tak na zakończenie ...

Dziękuję Wam wszystkim z całego serca za to, że jesteście ze mną, że tak aktywnie uczestniczycie w działalności bloga i zawszę mogę liczyć na wspaniałe rady i odpowiedzi. Dajcie mi mnóstwo siły i motywacji do dalszej pracy.

Moc buziaków dla Was. 
Wracam do Was po Świętach - Justyna :)

Komentarze

 1. Wesołych Świąt i dla Ciebie kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, radosnych i spokojnych przede wszystkim. Aby przyniosły trochę wytchnienia od codziennej bieganiny :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję i wzajemnie :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Ciebie świąteczne uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie również wesołych świąt, cudownych prezentów, najlepszych świątecznych smakołyków i błogiego lenistwa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Radości, zdrowia i szczęścia oraz spełnienia marzeń w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wesołych Świąt Kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych Świąt, pełnych ciepła i radości :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wesołych Świąt Kochana i Szczęśliwego Nowego Roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. WESOLYCH SWIAT KOCHANA! ♥
  Wybacz ze tak pozno komentuje ale dopiero teraz mialam chwile na zeby usiasc przed komputer!

  http://comocarmen.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye