Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r.

Kocham ten moment, kiedy zaglądając sobie w zakładkę z zapowiedziami marki Rossmann, widzę coraz więcej dobrych składowo kosmetyków! Idziemy naprawdę w super stronę, sama widzę, że marki już mają świadomość tego, że nasz poziom wiedzy wzrasta i nie pozwalamy na nabijanie nas w piękne butelki! Doskonałym przykładem jest stworzenie nowej linii Soraya Plante, pięknych składowo kremów marki Eveline, czy chociażby to, co za momencik Wam pokażę. Jestem dumna zarówno z siebie, jak i swoich koleżanek po fachu, ale przede wszystkim z Was czytelników, ponieważ im więcej Was..., tym większa świadomość i większe zmiany na drogeryjnych półkach. Jestem zachwycona, że pojawia się coraz więcej perełek! A oto przed Wami nowości oraz zapowiedzi serii, które pojawią się w Rossmannie w najbliższym czasie, a dokładnie już od września. Da się znaleźć coś fajnego wśród 45 stron? Da!


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r - Boho Makeup.


Nareszcie rusza się coś w kwestii 100% naturalnej kolorówki. Póki co nieśmiało, bo jedynie w postaci czterech produktów marki Boho, ale jednak... w ofercie pojawi się tusz do rzęs, kremowe cienie do powiek w kredce, a także dwa rozświetlacze. Mam ogromną nadzieję, że Rossmann pójdzie w tę stronę i z czasem oferta ta będzie się rozrastać.


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r. - nowości beBIO by Ewa Chodakowska.


Po głośnym wejściu Ewy Chodakowskiej do drogerii zauważycie, że oferta zaczyna się powiększać. Abstrahując od osobistych przekonań do samej autorki, należy wiedzieć, że składy tych kosmetyków są naprawdę bardzo, bardzo dobre i to czy kogoś straszy Ewa z opakowania, raczej nie powinno mieć znaczenia. Do oferty we wrześniu wejdą na cztery wersje kremów do rąk i kto wie, co czeka na nas w kolejnych miesiącach. Marka idzie do przodu jak burza.


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r. - marka DERMA


Marka DERMA należy do tych firm, w przypadku których należy sprawdzać kosmetyk po kosmetyku - nie ma tu żadnej reguły, która pozwoliłaby mi stwierdzić, że markę można kupować w ciemno... bo nie można, natomiast z nowości wygrzebałam dla Was trzy fajne i bezpieczne produkty - dezodorant, żel myjący (dobry także do depilacji), ale też całkiem porządny płyn micelarny. Z nowości natomiast nie polecam toniku, który również pojawi się w ofercie przez wzgląd na substancje myjące, które nie powinny pozostawać na naszej skórze. Ja sobie chętnie spróbuję dezodorantu.


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r. - uzupełnienie asortymentu BabyDream.


Nie ma nowości bez kolejnych cudaków od BabyDream, dla naszych maluchów, albo dla Was - ja sama używam szamponu i uwielbiam. Do oferty wchodzi delikatny płyn do kąpieli z serii MED wzbogaconej emolientami i składnikami nawilżającymi, żel na pupę z pantenolem, a także ciekawy żel do rąk i ciała. Składy jak zwykle piękne, można kupować w ciemno.

Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r. - Bielenda Vege Skin.


No nie mogłoby się obyć bez Bielendy i choć z wielką dozą niepewności zerkam w składy, tak w przypadku tych dwóch kremów (jeden na dzień, drugi na noc, choć opakowania się niczym nie różnią) są one akceptowalne... ALE mają w sobie fenoeksyetanol, dlatego proszę, żeby mieć to na uwadze. Dla przypomnienia - kosmetyków z tym składnikiem nie używamy w ciąży, na uszkodzoną skórę, a także w okolicy oczu i ust. Jeżeli weźmiecie to pod uwagę albo nie macie problemu z tym składnikiem - reszta jest naprawdę bardzo, bardzo ładna.


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - wrzesień 2019 r. - ISANA


Aloesowe mydełko do rąk Isana zostanie we wrześniu uzupełnione o krem do rąk, ale także specjalną ściereczkę z mikrowłókien do zmywania makijażu, która będzie znacznie tańsza niż inne popularne marki, więc warto mieć to na uwadze. W przypadku wrześniowych nowości ISANA polecam nie zerkać w stronę pseudokoreańskiej linii, ponieważ składy będą słabe, bezwartościowe i ogólnie nic, czym należałoby sobie zawracać głowę. ISANA podobnie jak DERMA należy do marek, w których musimy sprawdzać każdy kosmetyk osobno. A szkoda.

Szczerze mówiąc, jak na 45 stron... wrzesień wypada ubogo pod względem kosmetków z dobrymi składami, ale wybaczam to Rossmannowi, ponieważ 3/4 nowości to rajstopy i ... skarpetki. Chyba już we wszystkich aspektach czuć, że nadchodzi jesień.


Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye