Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - pażdziernik i listopad 2019

Kocham ten moment, kiedy zaglądając sobie w zakładkę z zapowiedziami marki Rossmann, widzę coraz więcej dobrych składowo kosmetyków! Idziemy naprawdę w super stronę, sama widzę, że marki już mają świadomość tego, że nasz poziom wiedzy wzrasta i nie pozwalamy na nabijanie nas w piękne butelki! Doskonałym przykładem jest stworzenie nowej linii Soraya Plante, pięknych składowo kremów marki Eveline, czy chociażby to, co za momencik Wam pokażę. Jestem dumna zarówno z siebie, jak i swoich koleżanek po fachu, ale przede wszystkim z Was czytelników, ponieważ im więcej Was..., tym większa świadomość i większe zmiany na drogeryjnych półkach. Jestem zachwycona, że pojawia się coraz więcej perełek! A oto przed Wami nowości oraz zapowiedzi serii, które pojawią się w Rossmannie w najbliższym czasie, a dokładnie już od września. Da się znaleźć coś fajnego wśród 36 stron? Da!

Dziś nie będzie tego wiele, bo zaledwie trzy linie... ale za to jakie! Spójrzcie tylko same!


Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - pażdziernik i listopad 2019 - Lirene Natura.


O mój BOŻE! Jestem w szoku! Jestem zachwycona i po prostu nie mogę wyjść z podziwu... oto Lirene dołącza do marek, które zrobiły ukłon w stronę nas - konsumentów. Absolutnie piękna, certyfikowana linia Natura w listopadzie pojawi się na półkach... a tam - kremy do twarzy, hydrolaty, produkty do rąk i stóp. ABSOLUTNIE PIĘKNE! Minimalistyczne, cudowne. Serio... jestem zakochana, chcę je wszystkie i z pewnością możecie spodziewać się u mnie ich analizy. Lirene WOW!Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - pażdziernik i listopad 2019 - Body Boom.


Któż z nas nie zna najsłynniejszych kawowych peelingów kawowych na świecie? Do tej pory dostępne były jedynie w sieci, a teraz proszę... we wszystkich wersjach zapachowych pojawią się w listopadzie w drogeriach! Super! Polecam od siebie wersję miętową - prawdziwy sztos!Nowości i zapowiedzi Rossmann z dobrym składem - pażdziernik i listopad 2019 - Garnier BIO.


Ha! I tu mamy kolejne zaskoczenie - co prawda tę linię Garniera widziałam już na zagranicznych stronach i proszę... już niebawem będzie u nas! Przepiękna składowo seria do pielęgnacji twarzy. I niech mi ktoś powie, że nie mamy realnego wpływu na to, co trafia na rynek. Oczywiście, że mamy... a ja pękam z dumą. Linię Garnier BIO szukajcie na półkach od listopada.No i jak? Na co zamierzacie się skusić? 

Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye