WIOSENNE ODGRACANIE KOSMETYCZKI - dołącz do dwudniowego wyzwania wspólnie ze mną! DZIEŃ 1 - KOSMETYKI DO MAKIJAŻU.

 

Wiosna to idealny czas na zmiany, dlatego idąc z duchem nowej energii i świeżości postanowiłam zaprosić Was do wspólnej dwudniowej akcji WIOSENNEGO ODGRACANIA KOSMETYCZKI. Całość będzie prowadzić oczywiście do porządku, jednak sama akcja ma za zadanie uświadomić nam kilka ważnych rzeczy:

  • zobrazować ilość posiadanych przez nas produktów
  • ułatwić dokonanie świadomych wyborów zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami
  • oczyścić przestrzeń z zalegających i zbędnych kosmetyków
  • realnie ocenić możliwości zużywania produktów
  • uświadomić nam ile pieniędzy wydajemy i czego mamy najwięcej
  • wprowadzić ład, harmonię i zorganizować kosmetyki, tak by sięganie po nie było czystą przyjemnością


Mam nadzieję, że dołączycie do mnie i kilkudziesięciu kobiet, które wyraziły chęć uczestnictwa na moich kanałach społecznościowych. Jeśli macie ochotę - twórzcie razem ze mną relacje ze sprzątania, róbcie zdjęcia i wrzucajcie je w komentarze. Z wielką przyjemnością będę je udostępniać, a my same staniemy się dla siebie dodatkową motywacją. Przed nami dzień pierwszy, a zatem rozprawiamy się i przyglądamy wszystkim kosmetykom do makijażu. 

Poniżej checklista do wydrukowania lub zapisania w telefonie (w formie graficznej lub pdf)

Nasz plan działania zamyka się dziś w dziewięciu prostych, ale niezwykle ważnych krokach.Do akcji oraz idei wprowadzę Was w relacjach, które pojawią się na moim Facebooku oraz Instagramie - chciałabym żebyście wiedziały, na czym dokładnie polega całe przedsięwzięcie i że nie chodzi nam tu o wyrzucanie czy minimalizowanie na siłę. Obserwujcie mnie uważnie i na przykładzie moich własnych porządków i dołączcie do nas już dziś. Ja nie mogę się doczekać rezultatów, dlatego z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze!

Ściskam Was mocno,
Justyna


Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye