NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Od 2021 do chwili obecnej w każdej edycji pudełka kosmetycznego marki PURE BEAUTY na karcie produktowej pojawia się pieczątka #recommendedbyHushaaabye, która oznacza produkty z najlepszymi, najbardziej wartościowymi składami, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i dowodem zaufania PURE BEAUTY wobec moich działań oraz wiedzy na temat składników.W marcu 2022 roku dzięki głosom moich obserwatorów oraz czytelników po raz drugi z rzędu blog Hushaaabye zdobył nagrodę NAJLEPSZEGO BLOGGEROWEGO BLOGA ROKU w kategorii URODA zdobywając ponad 78% głosów. Plebiscyt organizowany był przez portal Karografia.W marcu 2021 dzięki głosom moich obserwatorów oraz czytelników blog
Hushaaabye zdobył nagrodę NAJLEPSZEGO BLOGGEROWEGO BLOGA ROKU w kategorii URODA zdobywając ponad 79% głosów. Plebiscyt organizowany był przez portal Karografia.W listopadzie 2021 roku MUS JOGURTOWY HEMPKING, który stworzyłam wraz z marką otrzymał nagrodę KOSMETYKU ROKU w kategorii CIAŁO - w magazynie WOMAN'S HEALTH.


W 2021 roku PEELING DO UST POMARAŃCZA Z CBD, który stworzyłam wraz z marką został nagrodzony w plebiscycie INFLUENCER'S TOP w kategorii eko produkty do pielęgnacji ust.


W 2021 stworzyłam 30-dniowy kurs świadomej pielęgnacji dla portalu Urzekająca, która zrzesza ponad 70 tysięcy kobiet otrzymując tym samym tytuł eksperta społeczności budowanej przez właścicielkę marki. Kurs wciąż jest dostępny do kupienia w ramach uczestnictwa w klubie i cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami kobiet, które zdecydowały się wykonać go w całości.
Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye