Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance - fantastyczny pomysł na aktywne wakacje !

Cześć dziewczyny.

Wracam do Was po dłuższej przerwie spowodowanej wakacyjnym wyjazdem nad morze - bo gdzie najlepiej spędzać długie i ciepłe dni jak nie nad naszym pięknym polskim morzem ? Mój pobyt właśnie się zakończył i z naładowanymi akumulatorami z przyjemnością wracam do pracy nad blogiem. Ale jeśli już mowa o morzu i wakacjach to warto zaplanować sobie ten czas tak by połączyć przyjemne z pożytecznym - i tak marka Rexona w przyszły weekend tj. 31.07 i 01.08 proponuje fantastyczny pomysł na spędzenie czasu poprzez połączenie zabawy i aktywności na sopockiej plaży. W przyszły piątek 31.07 w Zatoce Sztuki odbędzie się pierwsza część imprezy - Rexona Fresh Party, na której będziecie mogli bawić się w rytm klubowej muzyki za sprawą najlepszych DJ'ów takich jak Neevald, Matush, Jordy Jay, Pequeno, Milkwish oraz gwiazdą wieczoru , znanego i popularnego DJ'a Jerry Ropero. Oprócz zaplanowanych atrakcji, mnóstwa muzyki i niezapomnianej atmosfery Rexona gwarantuje także obecność gwiazd takich jak Natalia Siwiec i uwielbiany przez kobiety Rafał Maślak.

Sobota 01.08 to z kolei gratka dla miłośników tańca. W godzinach 10,00 oraz 13,00 wszyscy pasjonaci tańca będą mogli wziąć udział w specjalnie zorganizowanym treningu z gwiazdami programu You Can Dance - Natalią Gap oraz Bryianem Poniatowskim. Rexona Stay Dance odbędzie się na sopockiej plaży w specjalnej strefie Fit&Family przy wejściu 15/16.


Więcej aktualnych informacji znajdziecie na facebookowych stronach imprez.

Nawet nie wiecie jak żałuję, że mój pobyt zaplanowałam na poprzedni tydzień - gdybym tylko wcześniej wiedziała bez wahania wybrałabym Sopot. Rexona gwarantuje mnóstwo wspaniałych atrakcji dla uczestników imprezy, moc zabawy i niezapomniane wrażenia. Ja sama serdecznie namawiam Was do dołączenia do wydarzenia - połączenie zabawy i aktywności to zdecydowanie najlepszy sposób na udane wakacje.


Buziaki :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój czas i komentarz - jeśli podoba Ci się tu na tyle, byś chciał wrócić - zapraszam do obserwowania i odwiedzenia mojej strony na facebooku.

W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twój blog, nie musisz zostawiać osobnego linku :)

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye