Semilac Sweater Wheater - urzekająca propozycja dla fanek pasteli.

Długo nie musieliśmy czekać na kolejne nowinki marki Semilac - po wielkiej, makijażowej rewolucji przyszła pora jednak na uzupełnienie portfolio lakierów hybrydowych. Oczywiście jak na markę przystało - na nudę nie ma co liczyć i tak oto tym pięknym wstępem okazuje się, że przed nami całkowicie nowa kolekcja hybryd w niecodziennym wydaniu. Jesień i zima to zdecydowanie okres panowania sweterkowego manicure, który ciągle nie wychodzi z mody. A gdyby tak do tego dołączyć jeszcze coś nieoczywistego i niespotykanego? W myśl tej idei do kolekcji marki Semilac niedawno została włączona cała szóstka urzekająco ślicznych sweterkowych lakierów hybrydowych o zupełnie innym niż znane nam do tej pory wykończeniu. Poznajcie Sweater Weather i sześć cukierkowych odcieni, które urzekną Was od pierwszego wejrzenia.

semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat

Semilac Sweater Weather - jakie to wykończenie?


Nieoczywiste! To na 100%. Na pierwszy rzut oka całą kolekcję łączy wspólna cecha - pastelowe, stonowane i delikatne kolory. Mimo, że mamy tu do czynienia aż z sześcioma różnymi odcieniami, wszystkie zachowują spokojny, nienachalny charakter. To co wyróżnia kolekcję Sweater Weather to jednak przede wszystkim wykończenie - nie jest ani do końca błyszczące, ani matowe, a w środku każdego lakieru możecie dostrzec coś na wzór włókien w różnych kolorach. Jest to bardzo trudne to odzwierciedlenia słowami, ale jeśli powiem Wam, że w tych butelkach skryta jest struktura prawdziwego, zimowego sweterka, to wierzcie mi, że wcale się nie pomylę w swojej interpretacji. To naprawdę dziwne, ale jednocześnie piękne połączenie sprawiło, że kolekcja ta sprzedała się praktycznie w całości w kilka dni i obecnie trwa druga tura produkcji... a to chyba najlepszy dowód na to, że warto ją po prostu mieć u siebie.

semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat

semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat


Semilac Sweater Weather - Lazy Morning, Tea, please, Time to Wine


Pierwszą trójkę zestawiam oczywiście ze sobą, ponieważ łączy je baza w postaci pastelowego różu. Zwróćcie uwagę także na zabawne i bardzo kreatywne nazewnictwo poszczególnych kolorów - ktoś miał na to naprawdę niezły pomysł!

Na naszą trójkę róży składają się odcienie:

551 TEA, PLEASE - chłodny, przybrudzony odcień pastelowego różu z dodatkiem czerwono-fuksjowych refleksów o mocno zaznaczonej strukturze

552 TIME TO WINE - ciepły, pastelowy róż bez skrzących dodatków,  za to z mocnym sweterkowo-marmurkowym wykończeniem

553 LAZY MORNING - zgaszony, mocno rozbielony odcień różu z wyraźnym akcentem szarości, bardzo stonowany, wyważony, raczej nie do ciepłych karnacji

Jeśli miałabym wybrać swój ulubiony odcień z tej trójki to zdecydowanie stawiałabym na kolor 552 - momentami mam wrażenie, że niekiedy przebija przez niego jakiś brzoskwiniowy akcent. Pięknie też współgra z ciepłym odcieniem skóry.

semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat

Semilac Sweater Weather - Windy Day, Cold as Ice, Stay in Bed


A teraz pora na coś zupełnie innego. Kolejna trójka z kolekcji to już zupełnie różne kolory, które powstały po to by każda z nas mogła dobrać coś dla siebie. Przyjrzyjmy się im z bliska.

549 COLD AS ICE - propozycja dla fanek niebieskości, o pięknym, lodowym i zimowym charakterze. Baza w postaci wyrazistego odcienia niebieskiego skrywa w sobie skrzące drobinki w odcieniach błękitu i turkusu.

548 WINDY DAY - to z kolei bardzo wyważona i stonowana mięta z akcentem szarości. Ma w sobie zatopione skrzące refleksy w odcieniach błękitu i zieleni.

550 STAY IN BED - absolutnie piękne i nieco holograficzne połączenie fioletu z czerwonymi akcentami. Ten lakier przybiera różnorakie formy w zależności od światła. Niekiedy opalizuje nawet na niebiesko. Prawdziwy cudak!

semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat

SEMILAC SWEATER WEATHER - mat czy błysk?


Fantastyczną cechą tych lakierów jest fakt, że zyskują one na swoim charakterze w zależności od wykorzystanego topu. Tak naprawdę można powiedzieć, że zamiast sześciu odcieni - macie dwanaście różnych możliwości, ponieważ w wykończeniu matowym czy błyszczącym prezentują się zupełnie inaczej. Niezależnie jednak od tego na co się zdecydujecie... w każdym wydaniu są po prostu przepiękne. Spójrzcie zresztą same. 


semilac sweater weather kolekcja semilac, wzronik, kolory, błysk, mat

Jestem bardzo ciekawa jak podoba Wam się ta propozycja - czy zdecydowałyście się na zakup któregoś odcienia? A może coś wyjątkowo wpadło Wam w oko i macie zamiar sobie sprawić? Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach.Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye