WIOSENNE ODGRACANIE KOSMETYCZKI - dołącz do dwudniowego wyzwania wspólnie ze mną! DZIEŃ 2 - KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

To już drugi etap naszego wspólnego WIOSENNEGO ODGRACANIA KOSMETYCZKI. Przed nami wyzwanie w postaci oczyszczenia przestrzeni z kosmetykami pielęgnacyjnymi. Przypomnę Wam jednak, że całość będzie prowadzić oczywiście do porządku, jednak sama akcja ma za zadanie uświadomić nam kilka ważnych rzeczy:

  • zobrazować ilość posiadanych przez nas produktów
  • ułatwić dokonanie świadomych wyborów zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami
  • oczyścić przestrzeń z zalegających i zbędnych kosmetyków
  • realnie ocenić możliwości zużywania produktów
  • uświadomić nam ile pieniędzy wydajemy i czego mamy najwięcej
  • wprowadzić ład, harmonię i zorganizować kosmetyki, tak by sięganie po nie było czystą przyjemnością
Wczorajszą chceklistę pobrało prawie 250 osób, więc sama jestem zaskoczona, że poszło nam to tak pięknie! Bardzo Wam za to dziękuję.

Mam nadzieję, że dołączycie do mnie i kilkudziesięciu kobiet również dzisiaj. Jeśli macie ochotę - twórzcie razem ze mną relacje ze sprzątania, róbcie zdjęcia i wrzucajcie je w komentarze. Z wielką przyjemnością będę je udostępniać, a my same staniemy się dla siebie dodatkową motywacją. Przed nami dzień pierwszy, a zatem rozprawiamy się i przyglądamy wszystkim kosmetykom do makijażu. 

Poniżej checklista do wydrukowania lub zapisania w telefonie (w formie graficznej lub pdf)


Nasz plan działania zamyka się dziś w nieco większej ilości kroków.

Do akcji oraz idei wprowadzę Was w relacjach, które pojawią się na moim Facebooku oraz Instagramie - chciałabym żebyście wiedziały, na czym dokładnie polega całe przedsięwzięcie i że nie chodzi nam tu o wyrzucanie czy minimalizowanie na siłę. Obserwujcie mnie uważnie i na przykładzie moich własnych porządków i dołączcie do nas już dziś. Ja nie mogę się doczekać rezultatów, dlatego z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze!

Ściskam Was mocno,
Justyna


Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye