Tanie peelingi mechaniczne do twarzy z dobrym składem.

Wiele osób uważa, że nie da się znaleźć wśród tańszych kosmetyków wartościowych produktów. Nic bardziej mylnego! Mam zamiar Was teraz zaskoczyć... 3/4 produktów z wysokich półek mają fatalne i warte kilkadziesiąt złotych składy, których analiza już nie raz udowodniła, że drogie nie znaczy lepsze, tak samo, jak tanie nie znaczy gorsze. 

Wiem doskonale, że każda z nas szuka dla siebie optymalnych rozwiązań także pod względem finansowym — postanowiłam więc wprowadzić dla Was z drogerią ezebra cykl postów, w których będę Wam pokazywać produkty w super cenach... i z pięknymi składami! Mam nadzieję, że taka forma postów Wam się spodoba i znajdziecie idealne dla siebie propozycje. Dziś przyszła pora na trzeci wpis z tej serii - pod lupę bierzemy ... tanie peelingi do twarzy z dobrym składem. Postanowiłam jednak temat rozszerzyć na peelingi mechaniczne (wybrałam korund na główny składnik) i peelingi enzymatyczne, o których poczytacie u mnie niebawem.



W tym momencie zapraszam Was na zestawienia, które do tej pory powstały:

Sprawdź:

-> Tanie żele pod prysznic z dobrym składem.
-> Tanie produkty do mycia twarzy z dobrym składem.




Tanie peelingi do twarzy z dobrym składem - Vianek - Peeling do twarzy z ekstraktem z szałwii i spiruliną.


Cena: 18,39 zł/75 ml.

Fantastyczna propozycja dla posiadaczek cer tłustych, mieszanych, nadmiernie przetłuszczających się i wszystkich tych, które potrzebują zadziałać nie tylko na martwy naskórek, ale przede wszystkim wygaszając na wszelkie zmiany. Propozycja od marki Vianek mocno zainteresowała mnie przede wszystkim tym, że w składzie zawiera korund, który jak wiemy doskonale z martwym naskórkiem radzi sobie fantastycznie. Do tego wszystkiego mamy tu ekstrakt z szałwii, który znany jest ze swoich właściwości silnie detoksykujących i oczyszczających plus odświeżający olejek miętowy i spirulinę, która jest jednym ze składników z gamy superfoods, czyli dostarczającej skórze potężnej dawki makro i mikroelementów. Efektem regularnego stosowania ma być zmniejszenie wydzielania sebum, regeneracja zmian skórnych, a do tego wyrównanie kolorytu. Jeżeli więc masz cerę, która się wpisuje ... możesz sięgać po niego bez problemu!

Produkt należy stosować raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu - należy jednak pamiętać, że jego PAO jest bardzo króciutkie. Kosmetyk należy zużyć w maksymalnie 3 miesiące po otwarciu, więc warto mieć to na uwadze.

Skład: Aqua, Alumina, Glycine Soja Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Sucrose, Cocoate,Caprylic/Capric Triglyceride,Salvia Officinalis Leaf Extract, Stearic Acid,Xanthan Gum,Tocopheryl Acetate,Spirulina Maxima Powder, Cetyl Alcohol,Panthenol, Mentha Piperita Oil,Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol,Dehydroacetic Acid, Parfum, Citral, Geraniol,Linalool, Limonene, CI77288


Tanie peelingi do twarzy z dobrym składem - Sylveco - Oczyszczający peeling do twarzy.

Cena: 20,39 zł/75 ml.

Pamiętam doskonale, kiedy przechodząc na dobrą stronę mocy pielęgnacji, szukałam dobrego składowo peelingu i byłam totalnie zagubiona. Wtedy, na podstawie opinii w sieci zdecydowałam się na swój pierwszy, właściwy peeling i postawiłam na propozycję Sylveco -  mam więc do tego kosmetyku ogromny sentyment. Wersja oczyszczająca bazuje przede wszystkim na trzech składnikach: ścierającym korundzie, skrzypie polnym, a także drzewie herbacianym. Peeling ten ukierunkowany jest na osoby, które mają problemy z rozszerzonymi porami - jego zadaniem jest ich efektywne oczyszczenie. Musicie wiedzieć, że ten peeling zawiera sporo korundu, przez co ściera naprawdę mocno i nie należy stosować go częściej niż raz w tygodniu. Skrzyp polny działa przede wszystkim reminalizująco, odżywczo i normalizująco, a znane i kochane przez nas wszystkich drzewo herbaciane działa jako antyseptyk. Z własnego doświadczenia powiem Wam, że ten produkt naprawdę działa, ale trzeba pamiętać o jego regularnym stosowaniu... no i koniecznie pamiętać, że jest mocnym zdzierakiem - doza delikatności w trakcie aplikacji, jest tutaj bardzo, bardzo wskazana. Niemniej jednak... skład jest perfekcyjny i warto wziąć go pod uwagę, jeśli męczy Was problem rozszerzonych porów. 

Skład: Aqua, Alumina,Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin,Caprylic /Capric Triglyceride,Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate,Sucrose Cocoate, Vitis Vinifera Seed Oil,Mentha Arvensis Extract,Glycine Soya Oil,Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cera Alba,Cetylalcohol, Benzylalcohol, Xanthan Gum,Dehydroacetic Acid



Cena: 22,79 zł/75 ml

Moja kolejna propozycja to produkt marki Duetus - również przepiękny składowo i również bazujący na korundzie, jednak z bardzo ciekawym dodatkiem naturalnych składników. Mamy tutaj przede wszystkim nasiona czarnuszki, które wspierają ścieranie samego korundu, co czyni ten peeling dosyć mocnym zdzierakiem, choć marce udało się fajnie zachować mimo wszystko jego kremową konsystencję. Oprócz tego znajdziemy tutaj dwa składniki stricte oczyszczające i detoksykujące skórę - węgiel aktywny, a także ekstrakt z lukrecji, które w połączeniu dają naprawdę niezłego kopa dla skóry. Co ciekawe w składzie znalazłam także olej z pestek winogron, a także olej z czarnuszki - charakteryzują się one wysoką zawartością NNKT, dzięki czemu dogłębnie odżywiają skórę i dostarczają jej sporej ilości witamin. Z pewnością, jeśli skusicie się na ten peeling, zwrócicie uwagę na jego charakterystyczny i mocny zapach - odpowiada za niego olejek eteryczny z bergamotki i tymianku, które oprócz tego, że pachną... mają właściwości wspierające procesy regeneracji skóry. 

Produkt należy stosować raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu - należy jednak pamiętać, że jego PAO jest bardzo króciutkie. Kosmetyk należy zużyć w maksymalnie 3 miesiące po otwarciu, więc warto mieć to na uwadze.

Skład: Aqua, Alumina, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglycerides,Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Nigella Sativa (Black Seed) Seed Oil, Stearic Acid, Nigella Sativa (Black Seed) Seeds Powder, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Activated Charcoal, Panthenol,Tocopheryl Acetate, Cetyl Alcohol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba Gum,Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Limonene, Linalool



Cena: 20,99 zł/85 ml

Ostatnia przepięknie pachnąca borówkami propozycja to wygładzający peeling Nacomi. Oczywiście jego bazą jest korund, ale tym razem mamy formułę wzbogaconą o olej ze słodkich migdałów, olej z dzikiej roży, a także ekstrakt z borówki. Całość tworzy utra przyjemną, kremową mieszanką o raczej średnim stopniu ścierania (ta propozycja ze wszystkich dzisiejszych jest najłagodniejsza), ale za to, jak na Nacomi przystało - pachnie po prostu genialnie! Warto wiedzieć, że borówka sama w sobie również działa na twarz pielęgnacyjnie - ma właściwości rozjaśniające wszelkie przebarwienia i wyraźnie, ale naturalnie rozświetla skórę. Producent peeling określa domową mikrodermabrazją i troszkę brałabym poprawkę na takie stwierdzenia, bo peeling nie jest nie wiadomo jak mocny, ale jednak faktycznie... robi to dobrze i to jest najważniejsze!

Skład: Skład: Aqua, Alumina, Persea Gratissima Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Argania spinosa kernel oil, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Stearic Acid, Rosa Moschata Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Lauryl Glutamate, Parfum, Dehydroacetic acid, CI 14720, CI 42090


Ten temat zamykamy na czterech produktach, które udało mi się dla Was znaleźć - niestety większość produktów, które wpisałyby się jeszcze super w ten wpis, oscyluje już wokół cen od 30 zł
 w górę, a założenie naszych zestawień jest inne - niemniej jednak mam nadzieję, że każda z Was znajdzie tutaj również propozycje dla siebie. Dajcie koniecznie znać, który z peelingów znacie - a może macie jakąś swoją propozycję, która fajnie by się wpisała w nasze zestawienie?




Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye