Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem. Czerwiec i lipiec 2019.

Kocham ten moment, kiedy zaglądając sobie w zakładkę z zapowiedziami marki Rossmann, widzę coraz więcej dobrych składowo kosmetyków! Idziemy naprawdę w super stronę, sama widzę, że marki już mają świadomość tego, że nasz poziom wiedzy wzrasta i nie pozwalamy na nabijanie nas w piękne butelki! Doskonałym przykładem jest stworzenie nowej linii Soraya Plante, pięknych składowo kremów marki Eveline, czy chociażby to, co za momencik Wam pokażę. Jestem dumna zarówno z siebie, jak i swoich koleżanek po fachu, ale przede wszystkim z Was czytelników, ponieważ im więcej Was..., tym większa świadomość i większe zmiany na drogeryjnych półkach. Jestem zachwycona, że pojawia się coraz więcej perełek! A oto przed Wami nowości oraz zapowiedzi serii, które pojawią się w Rossmannie w najbliższym czasie. Da się? Da!

Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - uzupełnienie linii Soraya Plante.


Marka Soraya wprowadzająć przepiękną linię Plante zrobiła niemałe zamieszanie na rynku - ja sama jestem z niej dumna i mam nadzieję, że będzie się rozrastać również na produkty do ciała. W czerwcu i lipcu możemy się spodziewać uzupełnienia półek o łagodzący płyn micelarny ukierunkowany na skóry wrażliwe, gdzie kluczowym składnikiem jest aloes oraz biała herbata. Dostępny będzie w cenie 18,99 zł. za 400 ml.Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - kremy Eveline z serii Bio Vegan.


Ogromnym zaskoczeniem dla mnie, ale też dla Was było wprowadzenie serii Bio Vegan (póki co tylko dwa produkty, ale trzymam kciuki za kolejne!) od marki Eveline, która jak doskonale wiemy znana jest z tego, że w składzie jest wszystko, co złe. A tu proszę - na półki właśnie wkraczają dwa nowe kremy, których składy są całkowicie bez zarzutu! Do wyboru macie wersję ultraodżywczą oraz aktywnie matującą... w cenie 19,99 zł. za opakowanie. Można? Można! Eveline - róbcie tak dalej, błagamy Was o to!


Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - akcesoria kosmetyczne z bawełny organicznej Cleanic.Oooo! I to jest dopiero super! Kolejna marka odchodzi od ładowania plastiku w swoje produkty i bielenia chlorem akcesoriów kosmetycznych - oto przed nami piękna linia kosmetycznych akcesoriów marki Cleanic, która bazuje na 100% czystej bawełnie niebielonej chlorem oraz bez żadnych dodatków i komponentów chemicznych plus pierwsze chyba w Rossmannie patyczki do uszu... w pełni biodegradowalne. Jestem zachwycona! Cen jeszcze niestety nie podano, ale z pewnością będą odrobinę droższe niż normalnie. Niemniej jednak - przerzucam się właśnie na to!


 


Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - marka Only Bio.


Kocham, kocham, kocham! Jak bardzo się cieszę! Marka Only Bio wchodzi na stałe w ofertę Rossmanna - produkty myjące w ciemnym szkle, cała przepiękna linia do twarzy, w tym kremy na dzień i na noc... brakuje jedynie ich genialnych szamponów, ale to pewnie także kwestia czasu. Znowu coś, co będzie można kupować w ciemno - po raz kolejny się zachwycam i choć ceny oficjalnie jeszcze nie zostały podane, to i tak warto wiedzieć, że kolejna cudowna marka będzie dostępna od ręki. Brawo Rossmann! 


Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - kremy i serum Delia Botanical Flow.


I znowu wielki ukłon w stronę konsumenckiej świadomości! Kolejna marka, która znana była raczej z kiepskich i mało wartościowych składów robi coś, za co należy ją pochwalić. Kremy i sera są składowo naprawdę piękne, a ich cena nie powinna przekraczać 20 zł. za sztukę. Niestety produkty myjące z tej serii nie są już tak dobre, dlatego warto zwrócić uwagę wyłącznie na kremy oraz serum. Ważną informacją dla Was jest także fakt, że w składach przeważa olej kokosowy i osoby z cerami skłonnymi do zapychania powinny być ostrożne. Niemniej jednak... super! Znowu się coś ruszyło! Brawo! 


Nowości i zapowiedzi Rossman z dobrym składem - pielęgnacyjna linia Wellnes&Beauty.


Marka własna, jaką jest Wellness&Beauty, potrafiła już nie raz zaskoczyć ładnym składem, ale znalazły się w niej także produkty, których należy unikać. Nowa linia o bardzo ciekawym designie i zapachach, w skład której wchodzą olejki oraz balsamy do ciała jest jednak bez zarzutu. Myślę, że będzie to bardzo ciekawa opcja i sama chętnie pokuszę się o zakup ajurwerdyjskiego balsamu. Będzie ciekawie, to na pewno! Ceny również nie są jeszcze znane, ale myślę, że nie będą przekraczać 15 zł. za sztukę.

Dajcie koniecznie znać, na co się skusicie i jak Wam się podoba zmiana na naszych rossmannowskich półkach - ja jestem zachwycona i zauważam, że idziemy w coraz lepszą stronę. Mam ogromną nadzieję, że ta tendencja się utrzyma jak najdłużej!

Komentarze

instagram @hushaaabye

Copyright © Hushaaabye